Smaczna dieta pudełkowa Warszawa

Catering dietetyczny Warszawa to prawdziwa wygoda, smaczne posiłki i oszczędność czasu w jednym. Jeśli nie przepadasz za gotowaniem lub nie lubisz tracić czasu na stanie przy garach pozwól, że Cię wyręczymy. Zadbamy o Twój żołądek jak o swoje własne!

Oferujemy łącznie 12 zbilansowanych diet do wyboru, w tym klasyczne propozycje takie jak dieta standardowa lub wegetariańska, a także diety specjalistyczne, m.in. skierowane do osób cierpiących na cukrzycę, celiakię czy nietolerancję laktozy.

W EAT FIT możesz łatwo wykluczyć ze swojej diety pudełkowej składniki, za którymi nie przepadasz lub zamienić dni dostawy, gdy niespodziewanie wyjedziesz na wakacje. Jesteśmy elastyczni!

dieta pudełkowa warszawa
Rabat na start! -10% zniżki na pierwsze zamówienie!
Użyj kodu "WARSZAWA" podczas zamawiania

Catering dietetyczny Warszawa z dostawą

Nasze diety pudełkowe dowozimy prosto pod drzwi. Wszystkie dostawy w EAT FIT są całkowicie bezpłatne i odbywają się w późnych godzinach wieczornych, w nocy lub nad ranem. Na prośbę klienta, jeśli tylko to możliwe, staramy się dopasować godzinę dostawy tak, aby przede wszystkim odpowiadała ona osobie zamawiającej.

Wypróbuj catering dietetyczny Warszawa od eat-fit.eu i odkrywaj z nami nowe smaki z różnych zakątków świata!

Dieta pudełkowa Warszawa – czy warto?

Korzystamy wyłącznie ze świeżych produktów od zaufanych dostawców, dzięki czemu śmiało możemy zagwarantować najwyższą jakość i smak serwowanych potraw, a przy tym dietę w pełni zbilansowaną, bogatą w witaminy oraz wszelkie inne elementy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nasze menu opracowywane jest przy współpracy z dietetykami, co pozwala nam zapewnić odpowiednią kaloryczność i zawartość minerałów w przygotowanych daniach. Co więcej umożliwiamy również kontakt z naszymi specjalistami z zakresu dietetyki, którzy pomogą w doborze idealnej diety i progu kalorycznego. Interesuje Cię dieta pudełkowa w Warszawie? Wybierz eat-fit.eu!

catering dietetyczny warszawa

Catering dietetyczny w Warszawie

Zdrowe odżywianie wcale nie musi być monotonne. Wystarczy odrobina fantazji kucharza, by codziennie jadać inaczej i odkrywać na nowo, a przy tym w cenie niezbijającej z nóg. Kuchnia polska, węgierska, tajska, a może indyjska? Catering dietetyczny EAT FIT to doskonały wybór dla smakoszy, którzy lubią kulinarne eksperymenty i podróż w nieznane. Może wybierzemy się w nią razem?

Dieta pudełkowa WWA i nie tylko

Nasza piękna stolica to tylko jeden z punktów na mapie EAT FIT. Obecnie diety pudełkowe dowozimy do ponad 2400 miejscowości w całej Polsce. Dokładną strefę dostaw możesz sprawdzić tutaj. Jeżeli Twoja miejscowość nie znajduje się na liście, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie oraz zapytaj o możliwość dostawy do innej lokalizacji.