Smaczna dieta pudełkowa Warszawa Wilanów

Chcesz skończyć z niezdrowym odżywianiem się, jednak codzienne wymyślanie i gotowanie smacznych posiłków to nie Twoja bajka? Wybierz catering dietetyczny EAT FIT działający na terenie całej Warszawy, w tym dzielnicy Wilanów.

Przygotowaliśmy dla Ciebie 12 diet pudełkowych, wśród których znalazły się propozycje, m.in. dla wegetarian, sportowców, osób cierpiących na celiakię, cukrzycę czy nietolerancję laktozy.

Catering dietetyczny Warszawa Wilanów to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzisz czas i miło zaskoczysz się smakiem przygotowanych potraw. Dołącz do grona naszych stałych klientów i zmień swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze!

Dieta pudełkowa Warszawa Wilanów
Rabat na start! -10% zniżki na pierwsze zamówienie!
Użyj kodu "WILANOW" podczas zamawiania

Catering Warszawa Wilanów – dlaczego EAT FIT?

Powodów jest wiele. Po pierwsze – do przygotowania wszystkich posiłków wykorzystujemy produkty wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Po drugie – umożliwiamy wybór spośród 8 progów kalorycznych, co pozwala na idealne dopasowanie kaloryczności do aktualnego trybu życia. Po trzecie – w sytuacji niespodziewanego wyjazdu, w każdej chwili możesz nieodpłatnie zmienić dni dostawy nie przejmując się, że Twój opłacony catering przepadnie. Tak się nie stanie, na pewno nie u nas!

Ponadto udostępniamy także możliwość bezpłatnego kontaktu z naszymi dietetykami, którzy pomogą w wyborze odpowiedniej diety i kaloryczności w zależności od wybranego celu.

Dieta pudełkowa Warszawa Wilanów

Koniec z ciągłymi wyrzeczeniami – nie na tym polega odchudzanie! Wśród przygotowywanych przez nas posiłków znajdziesz zarówno słodkie desery, jak i słone przekąski, które sprawią, że jedzenie stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością, a nie żmudnym obowiązkiem. Dieta pudełkowa Wilanów umożliwia także wykluczenie nielubianych składników podczas składania zamówienia, dzięki czemu masz gwarancję, że w posiłkach znajdą się tylko te produkty, które uwielbiasz.

Catering dietetyczny Warszawa Wilanów dostarczany jest przez nas codziennie w godzinach wieczornych i nocnych, w hermetycznie zamkniętych opakowaniach, co pozwala na dłuższe zachowanie świeżości oraz łatwy transport pudełek do pracy lub gdziekolwiek indziej.

Catering dietetyczny Warszawa Wilanów