Smaczna dieta pudełkowa Warszawa Bemowo

Jeśli jeszcze nigdy nie miałeś/aś okazji skorzystać z usług cateringu dietetycznego i właśnie zastanawiasz się nad wyborem diety pudełkowej, która spełni Twoje oczekiwania i zaskoczy podniebienie, jesteś w odpowiednim miejscu. Klientom oferujemy 12 diet pudełkowych stworzonych przy ścisłej współpracy kucharzy z zespołem dietetyków, którzy wspólnie czuwają zarówno nad smakiem, jak i wartościami odżywczymi w proponowanych posiłkach. Do wyboru pozastawiamy aż 8 progów kalorycznych umożliwiających idealne dopasowanie kaloryczności do bieżącego trybu życia i aktywności fizycznej. W efekcie zyskasz dietę uszytą na miarę, która pomoże Ci schudnąć, przybrać na wadze lub wyeliminować z jedzenia niepożądane składniki takie jak gluten czy laktoza.

Dieta pudełkowa Warszawa Bemowo
Rabat na start! -10% zniżki na pierwsze zamówienie!
Użyj kodu "BEMOWO" podczas zamawiania

Catering dietetyczny Warszawa Bemowo – dlaczego EAT FIT?

Powodów sięgania po diety pudełkowe i rezygnacji z codziennego gotowania jest naprawdę sporo, ale dlaczego warto wybrać akurat catering dietetyczny EAT FIT? Jednym z nich jest jakość przyrządzanych potraw. Wszystkie posiłki przygotowujemy pod okiem dietetyków, którzy regularnie opracowują dla nas menu i dbają, aby nasze dania były pełnowartościowe, bogate w potrzebne minerały i witaminy. Po drugie – korzystamy wyłącznie z produktów od lokalnych dostawców, co umożliwia nam lepszą kontrolę nad otrzymywanym towarem, wspierając przy okazji lokalny rynek.

Jesteśmy również doskonałem rozwiązaniem dla osób mierzących się z różnymi problemami zdrowotnymi lub nietolerancjami pokarmowymi. Dla nich oferujemy diety specjalistyczne takie jak: dieta bezglutenowa, dieta bez laktozy, dieta DASH czy dieta dla diabetyków.

Dieta pudełkowa Bemowo Warszawa

Szukasz cateringu dietetycznego w dzielnicy Bemowo? EAT FIT zadba o codzienne dostarczenie Ci 1, 3 lub 5 posiłków pod wskazany adres i pomoże w wypracowaniu wymarzonej sylwetki. Niezależnie od trybu życia, siedzącego bądź aktywnego, zbilansowana dieta pudełkowa Warszawa Bemowo pozwoli na dokładną kontrolę ilości spożywanych kalorii.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem cateringu, wybierz taki, który nie będzie zmuszał Cię do wyrzeczeń i całkowitej rezygnacji z ulubionych przekąsek. Dobrze zbilansowana dieta pudełkowa to nie tylko odpowiedni podział na makroskładniki, ale także znalezienie zdroworozsądkowego balansu pomiędzy posiłkami takimi jak pizza czy słodki deser, a zdrowym odżywianiem. Dieta to nie przymus, to styl życia!

catering dietetyczny Warszawa Bemowo